IZLASI PIRMS PASŪTĪŠANAS
Noteikumi un piegāde
!
Ja Tu pasūti un iegādājies preces no šīs mājas lapas, tad ir uzskatāms, ka esi iepazinies un piekrīti šiem noteikumiem un apņemies tos ievērot.
PIRKUMA VEIKŠANA
1. Izvēlies preci / es.
2. Pievieno tās Iepirkuma Grozam.
3. Noformē savu pasūtījumu, aizpildot visu nepieciešamo informāciju (vārdu, preces daudzumu, saņemšanas veidu, piegādes adresi).
4. Pārbaudi ievadīto informāciju.
5. Apstiprini pasūtījumu.
6. Veic apmaksu.
7. Jau pavisam drīz gaidi piegādi (paciņas izsūtām 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas).


VALŪTA
Visas cenas mājas lapā ir norādītas ir eiro (EUR).


APMAKSAS KĀRTĪBA
Šobrīd apmaksu par pasūtīto preci iespējams veikt tikai ar pārskaitījumu. Norēķini skaidrā naudā nav pieejami.
Mūsu rekvizīti: SIA "Egļu piegāde", LV70UNLA0055002723084, Mārupe, Sēļu iela 12.


PIEGĀDE
Piegāde notiek ar Omniva vai Pasta Stacija pakomātu un Latvijas Pasts starpniecību visā Latvijas teritorijā, kā arī Baltijā un Eiropā. Visas paciņas tiek sagatavotas un izsūtītas 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas.
Klātienē Preci iespējams saņemt bezmaksas:
- Rīgas centrā, Rūpniecības ielā 5 darba dienās (kādreiz arī brīvdienās), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku.

Prece tiks izsūtīta 1-3 darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas. 9 no 10 pasūtījumiem tiek izsūtīti 1 darba dienas laikā. Steidzamu pasūtījumu gadījumā, sazināties ar mums telefoniski - darīsim visu iespējamo, lai Jūsu paciņa pie Jums nokļūtu laicīgi.

Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas ar Latvijas Pasta starpniecību, raksti savu pieprasījumu uz epastu: info@bildebut.lv.


PRECES ATGRIEŠANA
Saskaņā ar mūsu politiku Klientam ir tiesības atgriezt pasūtīto Preci 14 dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Šajā gadījumā atpakaļsūtīšanas izdevumi jāsedz Klientam. Preces sūtīšanas izmaksas netiks atgrieztas.

Preces atgriešana ir iespējama tikai gadījumos, ja prece nav lietota, ir saglabāts tās ārējais izskats un oriģinālais iesaiņojums.

Netiek atgriezti vai atmaksāti personalizēti produkti, ja vien precei saņemšanas brīdī nav konstatēts kāds ražošanas vai sūtīšanas procesā radies defekts.

Kad atgrieztā Prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim Klientam e-pasta ziņojumu, lai informētu, ka esam saņēmuši preci. Nauda tiks automātiski pārskaitīta uz kontu, no kura tika veiks maksājums par Preci.


PREČU APMAIŅA
Preces var tikt apmainītas pret citu Preci tikai, ja tās ir ar defektu vai ir bojātas piegādes procesā. Preces maiņas gadījumā, sūti mums e-pastu uz info@bildebut.lv.

Mēs apņemamies 7-10 darba dienu laikā piegādāt tādu pašu Preci vai atgriezt naudu pilnā apmēra, ja attiecīgā prece vairs nav pieejama.

Lai atgrieztu Preci, tā jānosūta caur Omniva pakomātu uz Rīgas, P. Brieža RIMI pakomātu.


PRECES PAZUŠANA
Gadījumos, kad Prece Klientam nav piegādāta pasta dienesta darbinieku vainas dēļ, mēs atlīdzināsim Klientam apmaksātās preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad būsim saņēmuši no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.

AKCIJAS UN ATLAIDES
Lūgums ņemt vērā, ka akcijas, PROMO kodi un atlaides kuponi nesummējas.


JAUTĀJUMI UN KONTAKTINFORMĀCIJA
Ja vēlies labot, mainīt vai dzēst jebkuru personīgo informāciju, reģistrēt sūdzību vai uzdot savu jautājumu, sazinies ar mums pa e-pastu info@bildebut.lv.