Radīts ar mīlestību Latvijai
Novembris ir gada patriotiskākais mēnesis.
Skat, cik daudz skaistus, oriģinālus un latviskus produktus mēs radām!

Lielā cieņā pret katru mazo Latvijas ražotāju,
piedāvāju iepazīties ar 12 produktiem, kas radīti mīlestībā Latvijai.

Mīksti un silti džemperīši. Erti un kvalitatīvi T-krekli. Oriģināli, gaumīgi un gleznu cienīgi zīmējumi.
Viens dizains liks pasmaidīt, cits - novērtēt mākslinieka talantu.
Apdrukāti sietspiedes drukā.

Plakāts, kas mudinās Tevi apceļot mūsu dzimteni un apskatīt visus Latvijas novadus. Plakātā iekļautas 100 vietas Latvijā, uz kurām Tev jādodas. Pēc tam, kad vieta aplūkota, attiecīgo vietu plakātā vari nokasīt.
Plakāts būs arī estētiski skaists dekors Tavās mājās pie sienas.
Nevieni svētki nav iedomājami bez svētku maltītes. Kļūsti par īstu recepšu kolekcionāru - organizē, pieraksti un saglabā visas ģimenē iemīļotās un mantotās receptes savā recepšu grāmatā. Tā kļūs par lielisku palīgu gan ikdienā, gan svētkos un pēc gadiem - vērtīgu grāmatu, ko mantot paaudzēs.
Ceļojuma spēle ar 12 kartītēm. Katrā kartītē ir atšķirīgs maršruts uz dažādiem Latvijas reģioniem un tajos esošajām apskates vietām, pilsētām, mazpilsētām un ciematiem!
Katrā kartītē ir 10 apskates vietas.
Brīvdienu maršruti kādam laikam ir saplānoti jūsu vietā!
Cimdiem Latvijas kultūrā un vēsturē ir īpaša nozīme. Latviešu rakstainie cimdi ir dāvana ar dziļi simbolisku jēgu. "Tīnes" dūraiņi tiek piedāvāti trīs dažādos veidos - ar rokām adīti etnogrāfiski dūraiņi, dūraiņi ar mīkstu oderi un mašīnadījuma dubultie veltas vilnas dūraiņi ar rokdarbu izšuvumiem.
Bišu vasks ir 100% dabīgs, bišu veidots produkts bez ķīmiskām piedevām. Vienīgā svece, kura izdala negatīvos jonus, tie attīra un uzlabo gaisu. Hipoalerģisks. Lakonisks dizains (beidzot bez čiekuriem un eglītēm) un gaumīgi krāsu salikumi.
Kvēpināmos augus var izmantot telpu aromatizēšanai, enerģētiskai attīrīšani, rituālām darbībām, dziedināšanā vai vienkārši baudai un priekam. Kvēpināmās nūjiņas ir izgatavotas no 100% dabiskām sastāvdaļām, un viens no galvenajiem elementiem tajās ir kadiķis, kuru kombinējot ar citiem augiem tiek iegūti spēcinoši aromāti, kas nelīdzinās ierastajiem vīrakiem.
Albums ar vairāk kā 150 aizraujošām brīvā laika pavadīšanas idejām tepat mājās, tepat Latvijā. Realizē albumā atrodamās idejas, nobildē šos mirkļus un veido fotoalbumu ar savām skaistākajām atmiņām!
Albums, kuru varēsi aizpildīt, tikai aktīvi iesaistoties un darbojoties. Albums, kas palīdzēs saskatīt skaisto ikdienišķajā.
Patiesi aizraujoša kāršu spēle visai ģimenei. Spēle sastāv no zilbju kārtīm, kuras, liekot kopā, jāveido vārdi. Katrai zilbju kārtij ir savs punktu skaits - jo retāka zilbe, jo lielāks punktu skaits.
Spēlējot Burtošanas Čempionātu, no prāta dzīlēm izcelsiet vārdus, kurus pati latviešu valoda ar grūtībām spēj atcerēties.
Atmiņu albums "Saruna" ir pierakstu grāmata Taviem tuviniekiem, kurā ir jau sagatavoti jautājumi par viņu dzīvi.
Tā viņi varēs pierakstīt svarīgākās, sirsnīgākās un jautrākās lietas, kuras savādāk, iespējams, nekad netiktu pateiktas. Tagad tās paliks šajā albumā nākošajām paaudzēm.

"KOPAA" rada attīstošas bērnu rotaļlietas, ar kurām darboties būs interesanti arī pieaugušajiem. "KOPAA" rotaļlietas attīsta bērna radošumu un smalko motoriku. Latvijas formas naglošanas komplekts būs lieliska aktivitāte novembra mēnesim.
Puzuris ir tradicionāls telpu rotājums, kas gatavots uz diega saverot niedru, vai salmu posmiņus. Mūsdienās puzurus galvenokārt pazīst kā Ziemassvētku rotājumus, tomēr senāk tos gatavoja arī daudzos citos svētkos. Puzuru gatavošana ir aizsraujošs hobijs un kā interjera elements puzurs palīdz drūmajos mēnešos uzlabot amtosfēru, mājās ienesot svētku noskaņu.
NODERĪGI & INTERESANTI
Jau devīto sezonu "Egļu piegāde" piedāvā kuplākās, zaļākās un smaržīgākās Nordmann eglītes, kas augušas tepat Liepājas pusē.
Izvēlies cirsto egli vai eglīti podiņā, ja vēlies pavasarī to iestādīt savā dārzā.
Piedāvājumā arī adventes vainagi un skuju vainagu pamatnes, kuras vari dekorēt pats pēc sirds patikas.
Latvijā radīts tiešsaistes veikals, kura mērķis ir palīdzēt senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām realizēt savu produkciju internetā. Visa veikalā pieejamā produkcija ir unikāla, radīta vienā eksemplārā ar lielu mīlestību, rūpēm un gādību.